Консультанти онлайн:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок
Категорії

Знаки електробезпеки в Україні

Зміст
  1. ЗНАКИ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ
  2. Заборонні знаки електробезпеки
  3. Попереджувальні знаки і плакати
  4. Наказові знаки
  5. Вказує плакат

ЗНАКИ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ

Так чи інакше, з табличками, що позначають високу напругу, стикався в побуті будь-яка людина, навіть якщо його професія далека від элетротехники і пов'язаних з цим питань. Проте знаки електробезпеки – це набагато ширша група сигналів, що застосовуються в самих різних ситуаціях. Головним чином, вони використовуються при роботі в електроустановках. Їх вивішування допомагає організувати обслуговування цих апаратів. В першу чергу, ці знаки необхідні для заборони маніпуляцій з комутаторами, щоб їх несвоєчасне приведення в дію не призвело до аварії чи загибелі людей. Також знаки електробезпеки потрібні, щоб попередити про близькість обладнання, що знаходиться під напругою – для своєчасного прийняття запобіжних заходів. Крім того, вони можуть вказувати місце проведення робіт.

Отже, можна виділити чотири категорії таких знаків безпеки згідно з їх функціями:

  • попереджуючі
  • забороняють
  • предписывющие
  • вказівні.

Зауважимо, що будь-який з цих сигналів може бути стаціонарним (статично закріпленим в одному місці) або переносним (чиє місце розташування змінюється в залежності від робочої ситуації).

Заборонні знаки електробезпеки

Встановлюються на комутаційних апаратах, захищають працівників від несанкціонованої подачі напруги. Поміщаються на вимикачах ВЛ під час ремонтних робіт і обслуговування, на ключах, приводах, кнопках, вентилях і засувках.

Попереджувальні знаки і плакати

Прямокутні плакати з попереджуючими написами позначають відстань, якого ближче наближатися до струмопровідних частин не слід. Також вивішуються для того, щоб запобігти підйом конструкцій в небезпечному сусідстві з елементами, які в даний момент знаходяться під напругою. Трикутник «Обережно, електрична напруга» - найбільш універсальний серед цієї групи знаків. Може розміщуватися на опорних стовпах ліній електропередач, на дверях приміщень, на обладнанні, зображатися на механізмах, огорожах і тарі.

 

Наказові знаки

Оформляються у вигляді синьо-білих квадратних табличок, позначають робочі місця і підходи до них, по яких можна пересуватися без ризику ураження струмом.

Вказує плакат

Поміщається на приводах комутаційних апаратів, аби запобігти подачу напруги на цю ділянку. Може застосовуватися одночасно з забороняють чи попереджувальними табличками: в цьому випадку він розміщується зверху всіх інших.

Вам необхідно оновити знаки безпеки на своїй ділянці або купити комплект нових? Ми готові допомогти! Реалізуємо цю продукцію за вигідними цінами, при оптових замовленнях надаємо значні знижки. Можлива поставка в будь-який регіон України. Подробиці уточнюйте у наших менеджерів. Ви також можете оформити рахунок в нашому інтернет-магазині, і ми самі зв'яжемося з Вами найближчим часом.

( 24 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Залишити відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*